درباره تکان صنعت سپاهان (گروه صنعتی اسپادفلو)

درباره ما

گروه صنعتی اسپاد فلو به صورت تخصصی در حوزه‌ی خطوط پاشش و نازل‌های صنعتی فعالیت می‌کند. این شرکت با توکل به حضرت حق و با توجه به دانش و تخصص در حوزه‌ی خطوط پاشش (Spray Systems) و اجزای پاشش صنعتی (Spray Nozzles)(افشانک) وظیفه مهمی در رفع نیازهای این حوزه بر عهده دارد. زمینه‌های تخصصی این شرکت به شرح زیر است:

1- طراحی، ساخت، مونتاژ، تولید و نصب قطعات، تجهیزات، دستگاه‌ها و سازه‌های پاششی 2- تحقیق و توسعه و آنالیز‌های عددی سیستم‌های پاشش 3- مهندسی فروش، تامین و واردات از برندهای معتبر در زمینه‌ی نازل‌های پاشش 4- کنترل کیفی  و تست های عملکردی پاشش در آزمایشگاه های تخصصی اسپادفلو

چرا ما؟

20 سال تجربه صنعتی و10 سال سابقه در صنعت نازل

گروه صنعتی اسپاد فلو با بهره گیری از 20 سال سابقه و تجربه صنعتی و 10 سال سابقه تخصصی مهندسان و متخصصان در صنعت پاشش و اسپرینگ شماره 1 کشور در حوزه نازل ها و سیستم های پاشش می‌باشد.

تجهیزات تست و ارزیابی نازل

تجهیزات ارزیابی و تست اسپاد فلوامکان اندازه گیری و تصویر بردای مدل پاشش، زوایای پاشش، فشار و دبی ودیگر  پارامترهای پاشش را فراهم میکند. نتایج توسط متخصصین آنالیز و اسناد و مدارک تنظیم می گردد.

گارانتی و پشتیبانی

هر شرکتی که به محصول شرکت مطمئن باشد آن را گارانتی و پشتیبانی می‌کند. گروه صنعتی اسپاد فلو محصولات خود را با رعایت شرایط استفاده از نازل ها گارانتی میکند و پشتیبانی ما بدون وقفه ادامه دارد.

دانش طراحی و آنالیز پاشش

دانش و تکنولوژی پاشش و خطوط آن بسیار عمیق و گسترده است. مهندسان گروه صنعتی اسپاد فلو تلاش می کنند همگام با تکنولوژی‌های جدید دانش خود را به روز نگه داشته و محصولات بومی شده را افزایش دهند.

تامین از منابع معتبر خارجی در سریع ترین زمان

گروه صنعتی اسپاد فلو برای مشتریانی که علاقه‌مند به خریداری اسپری نازل‌ها از برندهای معتبراروپا و آمریکا هستند، امکان تهیه نازل ها و ملحقات را با بالاترین اطمینان و در سریع‌ترین زمان ممکن را فراهم کرده است.

ساخت، تولید و نصب تخصصی

گروه صنعتی اسپاد فلو با تامین متریال از منابع معتبر، طراحی، مهندسی معکوس، ساخت و تولید با دستگاه‌های پیشرفته و کنترل کیفی، کیفیت و دقت بالا را در محصولات و نازل‌های پاشش و ملحقات بدست آورده است.

معرفی شرکت

ماموریت تعیین شده در گروه صنعتی اسپادفلو (شرکت مهندسی تکان صنعت) در 5 محور به حداکثر رسانی دانش، تکنولوژی، تامین، تولید و ساخت بر مبنای سفارش سیستم ها و اجزای پاشش استوار است. هدف این ماموریت برطرف کردن نیاز های صنایع و خطوط تولید کارخانجات بزرگ و کوچک و کسب رضایت مشتریان است. این شرکت همواره با عنایت پروردگار، مشتری مداری و گارانتی محصولات و پروژه های خود را راس امور قرار داده است.

چشم انداز گروه صنعتی اسپادفلو ( شرکت مهندسی تکان صنعت) و ارزش ها ( بدون اولویت زمانی) به شرح زیراست: • ارتقا و ثبات اهداف و ماموریت شرکت در سطح ملی در مدت زمانی مشخص • صادرات نازل های صنعتی و غیر صنعتی • انتقال فناوری و تاسیس شعب در سطح بین المللی

روابط همکاری ما بین اعضای گروه صنعتی اسپاد فلو ( شرکت مهندسی تکان صنعت) همواره بر پایه تقویت ارتباط تیمی و گروهی است. مدیران در ساختار سازمانی جهت راهبری، نظارت و کنترل انجام ماموریت های تعیین شده با حفظ این پایه قدم برمیدارند. ساختار سازمانی به تصویر آمده است.

تاریخچه، رشد و توسعه

تیم اولیه با هدف انجام پروژه‌های صنعتی در سال 1384 تشکیل گردید. در سال 1389 فعالیت گروه صنعتی اسپادفلو (شرکت مهندسی تکان صنعت) با انجام پروژه‌ها و قطعات تکنیکال صنعتی ثبت و تاسیس گردید. انجام خدمات دقیق مهندسی و صنعتی، منجر به قرارگرفتن این شرکت در فهرست تامین کنندگان (Vendor List) تعدادی از کارخانجات شد. موفقیت در ثبت دو اختراع در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی دریافت شده نشان از تکیه بر خلاقیت در طراحی و توانمندی تولید در این شرکت دارد. در سال 1391 همراه با مهندسی معکوس و ساخت تعدادی از نازل‌های صنعتی طبق درخواست، نیاز کارخانجات کشور شناسایی و ماموریت و اهداف شرکت بر این اساس تعیین شد. داشتن سابقه حضور اعضای تیم مهندسی این شرکت در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و تدریس در کارخانجات مختلف افتخاری است که ماهیت علمی و انجام مهندسی عملیات ها بر مبنای دانش تخصصی را نشان می‌دهد.

دستاورد ها

 
گواهی نامه ایزو 14001 اسپادفلو
گواهی نامه ایزو 9001 اسپادفلو
گواهی نامه ایزو 10004 اسپادفلو
گواهی نامه ایزو 45001 اسپادفلو
 
رضایت مشتریان از شرکت فنی مهندسی تکان صنعت سپاهان
رضایت مشتریان از شرکت فنی مهندسی تکان صنعت سپاهان
تقدیر از شرکت فنی مهندسی تکان صنعت سپاهان
تقدیر از گروه مهندسی اسپاد فلو
 
تقدیر از گروه مهندسی اسپاد فلو
تقدیر از گروه مهندسی اسپاد فلو
مشاوره و سفارش
جهت مشاوره، بررسی و سفارش با گروه صنعتی اسپاد فلو تماس حاصل فرمایید.