تأمین و واردات

Supply and import

تامین و واردات نازل های صنعتی، بدون تردید جزء دغدغه های اکثر کارخانجات صنعتی است. بدین منظور گروه صنعتی اسپاد فلو مفتخر است که این نیاز را به بهترین شکل ممکن برای کارخانجات و واحدهای صنعتی محترم رفع نماید.

چرا تامین و واردات نازل؟

دسترسی به محصولات و امکانات روز دنیا برای راه‌اندازی، حفظ و پیشرفت، بدون شک از مهم‌ترین ملزومات یک واحد صنعتی می‌باشد.

گروه صنعتی اسپاد فلو (شرکت مهندسی تکان صنعت سپاهان) با تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود در زمینه‌ی تامین و واردات نازل پاشش (افشانک‌) و سیستم های پاشش قادر است در کنار تولید نازل‌ها، محصولات مرغوب از برند‌های سرشناس در این زمینه را نیز وارد نموده و پاسخگوی نیاز کارفرمایان باشد.

برند‌ خارجی معتبر در تولید نازل چیست؟

وسعت کاربرد نازل‌ها و سیستم‌های پاشش از چندین دهه پیش در صنایع گوناگون باعث شده شرکت‌های بسیاری در راستای تولید و فروش آن‌ها قدم بگذارند.

با این حال تعدادی شرکت معروف و باسابقه وجود دارند که در دنیا شناخته شده می‌باشند و تولیداتشان در اغلب کارخانه‌جات و واحدهای صنعتی مختلف استفاده شده و از لحاظ کارایی، کیفیت و دقت مورد اطمینان هستند.

لخلر آلمان (Lechler)، بت آمریکا (BETE)، پی ان آر ایتالیا (PNR)، اسپرِیینگ سیستمز آمریکا (Spraying Systems)، ام سی آلمان (MC GmbH)، سی وای چین (CYCOSPRAY) و ایکیوچی ژاپن (IKEUCHI) از جمله این برندها هستند.

برندهای معروف تولید نازل پاشش صنعتی

شرکت لخلر

LECHLER

کمپانی تولید اسپری نازل lechler

به عنوان شماره 1 تکنولوژی پاشش در اروپا، در بازه بزرگی از نازل ها، انتخاب نازل مناسب در کاربرد مناسب و با در نظر گرفتن مقدار دقیق سیال مصرفی را پیشنهاد میکند.

لخلر بهینه سازی را در بازه وسیعی از صنایع پروسه ها و کاربردها با بیش از 25000 تنوع در نازل ها فراهم ساخته است.

در حوزه نازل های پاشش و سیستم ها، شرکت لخلر ادعا می کند با تسلط چشمگیر از صنعت و با بیش از 140 سال تجربه، هیچ کس به این اندازه به تکنولوژی پاشش آنها تسلط نیافته است.

شرکت ساخت افشانک bete

شرکت بیته

BETE

شرکت بی ت (BETE Fog Nozzle, Inc.)در زمینه طراحی و ساخت اسپری نازل ها برای بیش از نیم قرن لیدر های جهانی بوده است. تکنولوژی افشانک شرکت بی ت شامل:

نازل های مه پاش (Fog and misting nozzles) ، نازل های شست وشوی مخازن (Tank washing nozzles)، نازل های تزریق ماده (material injection nozzle)، لنس های پاشش سفارشی (custom spray lances) و طراحی و ساخت سیستم های پاشش می شود.

برای دیدن محصولات کلیک کنید

کمپانی تولید نازل pnr

شرکت پی ان آر

PNR

تامین واردات نازل از شرکت PNR

شرکت پی ان آر PNR UK Ltd از سال 1968 فعالیت خود را در زمینه ساخت نازل های پاشش ( اسپری نازل ) شروع کرد. اکنون این شرکت ادعا می کند نسبت به همه ی نیاز های نازل پاشش صنعتی از لحاظ استاندارد و تخصصی پاسخ گو است.

فعالیت این شرکت از افشانک های خطی (Flat fan nozzle) ، افشانک های مخروط کامل (Full cone nozzle)، افشانک های چتری مخروطی (Hollow cone nozzle) ، تا اتومایزهای (Atomizer‎) دو فازه، افشانک های شست و شوی مخازن (Tank cleaning heads)، و بیشتر را شامل می شود.

گروه صنعتی اسپاد فلو چه کمکی میتواند انجام دهد؟

کارفرمایان گرامی می‌توانند از لیست محصولات تولیدی برندهای ذکر شده، اعم از نازل مخروطی (Full cone و Hollow cone)، اتمایزر (مه‌پاش)، خطی، مارپیچ، پوسته‌زدا (Descaling)، دوار (Rotary)، و … موارد مدنظر را انتخاب نمایند و با ثبت سفارش خود از طریق گروه صنعتی اسپاد فلو به آن دست یابند.

همچنین در صورتی که با کدهای اختصاصی محصولات آشنایی ندارند و یا از رفع نیاز خود توسط نازل پاششی مطمئن نیستند می‌توانند با در اختیار قرار دادن مشخصات مکانیکی سیستم پاشش و نازل مطلوب خود، با مشاوره و راهنمایی گروه صنعتی اسپاد فلو آن را انتخاب و تهیه نمایند.