طراحی، تحقیق و توسعه

Design, Research and Development

نازل های پاشش برای بسیاری از کاربری‌های صنعتی، مصرف پیوسته محسوب می‌شوند و با استفاده از روش‌ها و اطلاعات از پیش تعین شده و قطعات آماده، پیشتر طراحی و یا اجرا شده هستند.

در همین راستا، گروه صنعتی اسپاد فلو (شرکت مهندسی تکان صنعت سپاهان) انواع نازل پاشش مصرف کارخانجات را طراحی و تولید کرده است و آماده‌ی فروش دارد.

تعدادی از این نازل ها مطابق نازل های شرکت های بزرگی مانند لخلر (Lechler)، بی ت (BETE)، پی ان آر (PNR) است.

با این وجود، در بسیاری از مواقع که برای یک کاربری خاص، ارتقای سیستم های پاشش، تعویض افشانک های قدیمی و غیر قابل دسترس، ساخت سیستم سیالاتی نوآورانه‌ای و … نازل مورد نیاز در بازار موجود نمی باشد.

کارفرمایان و کارخانه داران نگران و متمایل به طراحی و تولید سفارشی نازل های پاشش هستند. متخصصان باتجربه‌ی گروه صنعتی اسپاد فلو ساعی در رفع این نگرانی هستند و آماده‌ی پاسخگویی به تمام نیازهای کارفرمایان و کارخانه داران خواهند بود.

دقت و کیفیت محصول و سرعت تولید تعهد این گروه صنعتی است و برای رسیدن به این مهم، دانش و شناخت کافی در زمینه‌ی نازل های پاشش و سیستم های پاشش بسیار حائز اهمیت است.

گوناگونی نوع، جنس، سایز و پیچیدگی نازل های پاشش مختلف ایجاب می‌کند که روش‌های ساخت و تولید به‌روز دنیا مورد استفاده قرار گیرند تا هیچ گونه محدودیتی در آماده‌سازی سفارش مشتری وجود نداشته باشد.

پس از دریافت شرح جزئیات از کارفرما، طراحی اولیه‌ی نازل در محیط های مدلینگ نرم افزاری انجام شده و پس از انجام محاسبات توسط سیستم‌های محاسبات دینامیک سیالاتی و نرم افزاری CFD، کارآمدترین پروسه‌ی ساخت و تولید را با روشهای ریخته‌گری دقیق، قالب‌گیری تزریقی، ماشین‌کاریهای CNC و سایر روشها توسط مهندسین و متخصصین گروه صنعتی اسپاد فلو طراحی و سپس اجرا خواهد شد.

تحقیق و توسعه در صنعت

در انتها جهت اطمینان از صحت عملکرد قطعات تولیدی تست و کنترل کیفیت نهایی به عمل می‌آید و محصول تحویل کارفرما می‌گردد.

طراحی، تحقیق و توسعه در زمینه صنعتی